Zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjno-konsultacyjne wszystkich zainteresowanych kwestiami związanymi z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

Spotkanie skierowane jest do:

  • przedsiębiorców chcących zatrudnić osoby niepełnosprawne
  • osób żyjących z niepełnosprawnością, które poszukują zatrudnienia

Data i godzina: 19.03.2018 r. 9.00-12.00

Plan Seminarium

  1. Praca z osobami niepełnosprawnymi, w szczególności chorymi na stwardnienie rozsiane i inne schorzenia neurologiczne. Karolina Kropornicka – Stowarzyszenie SezaM
  1. Finansowanie pracy osób niepełnoprawnych. Gabriela Knapik – PFRON Oddział Katowice
  1. Finansowanie innych działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami i firm ze środków UE. Joanna Smyczek – APAULY GROUP Sp. z o.o.
  1. Konsultacje dla zainteresowanych na temat integracji osób niepełnosprawnych w miejscu pracy, problemów występujących pomiędzy teorią a praktyką takiego zatrudnienia. Dyskusja – pytanie i odpowiedzi z udziałem firm zatrudniających osoby niepełnosprawne. Moderowanie – Joanna Pauly APAULY GROUP Sp. z o.o.

Cel spotkania – przekazanie wiedzy i praktycznych doświadczeń oraz rozwiązań związanych z zatrudnianiem i finansowaniem wynagrodzenia osób niepełnosprawnych.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Sami Możemy- Kompleksowy Program Integracji Chorych na SM i ich rodzin” i jest bezpłatne.