szkolenia dla studentów w atrakcyjnych cenach

Zapraszamy studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej na szkolenie z zarządzania projektami, które jest organizowane w ramach programu „Certyfikat dla studenta”.

Na szkoleniu uczestnicy poznają logikę zarządzania projektami, narzędzia oraz metody stosowane w pracy project managera. Program szkolenia jest oparty na wytycznych IPMA* i zgodny z wytycznymi kompetencji IPMA (NCB 4.0) na poziomie D.

Kurs jest podstawą do przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego IPMA na poziomie D, a tym samym przygotowuje do pełnienia funkcji członka zespołu projektowego oraz kierownika projektu dla małych i średnich przedsięwzięć.

W ramach programu „Certyfikat dla studenta” cena szkolenia dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia wynosi jedynie 1230 zł.

Certyfikat dla studenta to nie tylko okazja do zdobycia umiejętności, które pomogą z sukcesem rozpocząć karierę zawodową. To również inwestycja w przyszłość. Project manager jest zawodem wymienianym wśród najbardziej rozwijających się zawodów, na które popyt będzie rosnąć w ciągu następnej dekady.

Zalety szkolenia:

  • w kompleksowy sposób poznasz i przećwiczysz najważniejsze elementy potrzebne do skutecznego zarządzania projektami,
  • to inwestycja w dobry start na rynku pracy,
  • koszt szkolenia dla studentów to tylko 31% ceny regularnej,
  • bardzo dobre przygotowanie do egzaminu IPMA D – zdawalność egzaminu IPMA-D wśród naszych kursantów wynosi 95,5%,
  • szkolenie prowadzone jest przez Akredytowaną Jednostkę Szkoleniową IPMA,
  • praktyczny wymiar szkolenia – uczymy głównie w formie warsztatowej, pracując na case study, teoria ograniczona jest do niezbędnego minimum, resztę poznaje uczestnik w trakcie indywidualnej nauki,
  • kurs przygotowuje do natychmiastowej pracy w zespołach projektowych.

Dlaczego tak atrakcyjna cena?

Szkolenie jest realizowane w ramach programu „Certyfikat dla Studenta”, którego celem jest udostępnienie studentom międzynarodowych certyfikacji oraz podniesienie ich kwalifikacji na rynku pracy. „Certyfikat dla Studenta” to element działań APAULY GROUP sp. z o.o. w ramach Polityki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu firmy.

Harmonogram zjazdów – jesień 2018

I   7,8,9.09
II  14,15,16.09
III 21,22,23.09
IV 28,29,30.09

* International Project Management Associaction