/, CSR/Zaproszenie na udział w warsztatach doskonalących jazdę

Zaproszenie na udział w warsztatach doskonalących jazdę

Zapraszamy uczestników projektu Sami Możemy na udział w warsztatach z zakresu Bezpiecznej Jazdy.

Warsztaty będą obejmować jeden dzień szkoleniowy w ramach którego odbędą się zajęcia z:

  1. Defensive Driving – jazda samochodem z trenerem doskonalenia techniki jazdy w trudnych warunkach drogowych, miejskich, autostradowych i górskich (przewidziany wyjazd do Wisły) pogłębiające wiedzę i umiejętności zachowania się na drodze w sytuacjach codziennych i ekstremalnych.
  2. Zajęcia z użyciem płyty poślizgowej – część teoretyczna składająca się z wykładu i prezentacji multimedialnej oraz ćwiczeń praktycznych na płycie zakładających prawidłowe ustawienie i właściwe operowanie kierownicą, techniki prawidłowego pokonywania zakrętów pozwalających poznać zjawisko nadsterowności i podsterowności oraz właściwego postępowania w sytuacjach niebezpiecznych na drodze takich jak np. hamowanie awaryjne, możliwości utraty przyczepności kół i właściwego kierunku jazdy.

W warsztatach mogą wziąć udział tylko osoby posiadające własny samochód z założonymi oponami zimowymi. Termin warsztatu przypadnie na drugą połowę stycznia, dokładna data nie jest jeszcze znana. Informujemy iż liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną bądź podany niżej nr telefonu.

Kamil Wypchoł

tel: 32 726 11 34

email: kamilwypchol@apauly.pl

By | 2018-01-04T14:25:20+00:00 04/01/2018|Aktualność, CSR|0 Comments